Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Taxonomy settings
uk: Налаштування таксономії

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Queued
uk: В черзі

en: Key
uk: Ключ

en: Enabled languages
uk: Увімкнені мови

en: author
uk: автор

en: Changed
uk: Змінено

en: Failed
uk: Невдало

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Apply
uk: Застосувати

en: Translation language
uk: Мова перекладу

en: Translated
uk: Перекладено

en: Translation
uk: Переклад

en: Language code
uk: Код мови

en: Execute
uk: Виконати

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: Edit node
uk: Редагувати матеріал

en: Offset
uk: Зміщення

en: Account
uk: Обліковий запис

en: About
uk: Про модуль

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Uses
uk: Використання

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Progress
uk: Поступ

en: User permissions
uk: Повноваження користувача

en: Submitter
uk: Надсилач

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Hash
uk: Геш

en: Asc
uk: Зрост

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: Master
uk: Головне

en: Expert
uk: Експерт

en: Entity title
uk: Заголовок сутності

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Node operations bulk form
uk: Пакетна форма операцій з матеріалом

en: With selection
uk: З вибраним

en: Translating
uk: Перекладання

en: Language mapping
uk: Відповідність мови
