Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Name
bn: নাম

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Enabled languages
bn: কার্যকর ভাষাসমূহ

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Account settings
bn: একাউন্ট সেটিংস

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
