Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Name
cs: Jméno

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Taxonomy settings
cs: Nastavení taxonomie

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Queued
cs: Zařazeno do fronty

en: Key
cs: Klíč

en: Enabled languages
cs: Povolené jazyky

en: author
cs: autor

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Translation language
cs: Jazyk překladu

en: Translated
cs: Přeloženo

en: Translation
cs: Překlad

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Execute
cs: Vykonat

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: Offset
cs: Posun

en: Account
cs: Účet

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Uses
cs: Použití

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: User permissions
cs: Oprávnění uživatelů

en: Submitter
cs: Odesílatel

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Original language
cs: Původní jazyk
