Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (46 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Taxonomy settings
el: Ρυθμίσεις ταξινόμησης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Term ID
el: ID όρου

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Queued
el: Σε αναμονή

en: Key
el: Κλειδί

en: Enabled languages
el: Ενεργοποιημένες γλώσσες

en: author
el: συγγραφέας

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Translation language
el: Γλώσσα μετάφρασης

en: Translated
el: Μεταφρασμένο

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: User permissions
el: Άδειες χρήστη

en: Submitter
el: Υποβάλλων

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: Asc
el: Αύξ

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης
