Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Taxonomy settings
et: Taksonoomia seaded

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Term ID
et: Termini ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Queued
et: Järjekorras

en: Key
et: Võti

en: Enabled languages
et: Lubatud keeled

en: author
et: autor

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Translation language
et: Tõlke keel

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Translation
et: Tõlge

en: Language code
et: Keele kood

en: Execute
et: Rakenda

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Offset
et: Nihe

en: Account
et: Konto

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Uses
et: Kasutab

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: User permissions
et: Kasutajaõigused

en: Submitter
et: Vastaja

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Original language
et: Algne keel

en: Language mapping
et: Keele vastend
