Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Key
km: សំខាន់

en: Enabled languages
km: ភាសា​ដែល​បាន​បើក

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Translated
km: បាន​បក​ប្រែ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: Account
km: គណនី

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: User permissions
km: សិទ្ធិ​របស់​អ្នក​ប្រើ​
