Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Key
lt: Raktas

en: Enabled languages
lt: Įjungtos kalbos

en: author
lt: autorius

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Translation language
lt: Verčiama kalba

en: Translated
lt: Išversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Account
lt: Paskyra

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: With selection
lt: Su pasirinktais
