Smartlook (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Add tracking to specific pages
cy: Ychwanegu tracio i dudalenau penodol
