Smartlook (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: About
de: Über

en: Add tracking to specific pages
de: Das Tracking zu bestimmten Seiten hinzufügen

en: Analytics
de: Analysen

en: Not restricted
de: Uneingeschränkt

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
de: Geben Sie Seiten an, indem Sie deren Pfade angeben, ein Pfad pro Zeile. Das Zeichen ‚*’ ist ein Platzhalter. Beispiele für Pfade sind %blog für die Blog-Seite und %blog-wildcard für jeden persönlichen Blog. %front ist die Startseite.

en: Restricted to certain pages
de: Auf bestimmte Seiten eingeschränkt

en: Every page except the listed pages
de: Jede Seite außer den aufgelisteten Seiten

en: The listed pages only
de: Nur die aufgelisteten Seiten

en: All pages with exceptions
de: Alle Seiten mit Ausnahmen

en: Pages by their paths
de: Seiten mit ihren Pfaden

en: Path "@page" not prefixed with slash.
de: Pfad „@page“ nicht mit Schrägstrich vorangestellt.
