Smartlook (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Visibility
pl: Widoczność

en: About
pl: O stronie

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: All pages with exceptions
pl: Wszystkie strony z wyjątkami
