Smartlook (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: About
az: Haqqında

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
