Smartlook (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: About
et: Programmist

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.
