Smartlook (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
