Smartlook (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი
