Smartlook (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Role
pt: Grupo

en: About
pt: Sobre

en: Not restricted
pt: Não restringido

en: Restricted to certain pages
pt: Restringido a determinadas páginas
