Smartlook (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
