Smartlook (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol
