Smartlook (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Role
ast: Rol
