Smartlook (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Role
gl: Rol

en: About
gl: Información

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas
