Smartlook (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: About
lv: Par

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām
