Smartlook (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля
