Smartlook (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
