Smartmenus.js (2.0.1-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Menu
fa: قائم

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: menu
fa: قائم

en: About
fa: درباره
