Smartmenus.js (2.0.2-beta5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Menu
hr: Izbornik

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: menu
hr: izbornik

en: About
hr: Opis
