Smartmenus.js (2.0.2-beta5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Menu
is: Valmynd

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: menu
is: valmynd

en: About
is: Um
