Smartmenus.js (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Menu
az: Menyu

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: menu
az: menyu

en: About
az: Haqqında
