Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Overview
be: Агляд

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана
