Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Overview
ca: Resum

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: here
ca: aquí
