Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Overview
cs: Přehled

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: here
cs: zde
