Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: here
gl: aquí
