Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित
