Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: here
hr: ovdje
