Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Overview
it: Panoramica

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: here
it: qui
