Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Overview
ja: 概観

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: here
ja: こちら
