Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត
