Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە
