Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Overview
nl: Overzicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: here
nl: hier
