Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Overview
ru: Обзор

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: here
ru: здесь
