Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: here
te: ఇక్కడ
