Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: here
tr: buraya
