Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Overview
uk: Огляд

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: here
uk: тут
