Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Overview
ur: جائزہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں
