Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ
