Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: here
ar: هنا
