Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu
