Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Overview
bg: Обзор

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: here
bg: Тук
