Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত
