Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Overview
bs: Pregled

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran
