Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Overview
da: Overblik

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: here
da: her
