Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: here
el: εδώ
